Екскурсійний тиждень у Слобідському терцентрі

|

У відділенні денного перебування вже третій рік поспіль існує та розвивається клуб «Краєзнавець». Відсвяткувавши травневі свята, підопічні Слобідського терцентру відділення денного перебування подалися до екскурсій, адже і погода зараз сприяє цьому – не жарко, не вітряно, а тепло і приємно! Співробітники відділення денного перебування заздалегідь розробили авторські тематичні екскурси, урізноманітнили екскурсійні послуги з урахуванням інтересів і запитів наших підопічних.

Отже, 11 травня завітали у Науково-просвітницький музей сексуальних культур світу. Підопічні Слобідського терцентру вже відвідували цей музей, але тема екскурсії була дуже несподіваною. Екскурсовод Тетяна ознайомила з підтекстом європейських казок.

13 травня відбулася екскурсія, яка виявилася дуже щасливою та щирою на Господню благодать. Підопічні здійснили екскурсію Золотим вінцем Харкова. Пам’ятки архітектури та культури минулих віків почали наче «дихати», коли про них розповідала туристичний гід Олена Леонидівна. Перед екскурсантами постав Харків православний, Харків – герой захисник, Харків – історичний, Харків – модний та демократичний. Кожна історія виявилася справжнім подарунком. Живі, яскраві, іноді жартівливі, часом сумні, часом злободенні розповіді про Харків, його околицях і людей, які створювали йому славу корінним харків’янам, відгукнулися у наших душах.

14 травня здійснили екологічне паломництво до екопарку. Цей масштабний унікальний для України благодійний проект не припиняє вражати своєю красою та впорядкуванням. Це, свого роду, створення соціально-активного середовища, в якому і дорослі, і діти відчувають, що все живе на Землі є однією великою родиною, в якій немає місця агресії, а є тільки взаємоповага, любов та дружба.

15 травня побували на чайній фабриці AHMAD TEA. Скільки цікавого і пізнавального там побачили, дізналися і спробували екскурсанти. Дата заснування фабрики 1940 рік. Перша фабрика почала працювати в Лондоні. Зараз фабрик AHMAD TEA у світі всього сім і приємно усвідомлювати, що одна з них працює у нас в Харкові, яка була відкрита в 1998 році. Екскурсовод дуже цікаво розповіла про етапи збору, перероблення, фасування чаю та ознайомила з усіма видами продукції, що випускається.

У підсумку можна констатувати — екскурсії, це події, які пригадуються протягом усього подальшого життя.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: