Морські враження від зустрічі з дельфінами

|

В Харківський дельфінарій «Немо» завітали підопічні територіального центру Новобаварського району міста Харкова. Відбулась чудова зустріч двох світів: людей та дельфінів, під час якої можна було насолодитися грайливими витівками морських артистів.

Приводом для зустрічі стало велике бажання підопічних зустрітися з дельфінами. Спілкування з дельфінами має завжди лікувальний ефект. Радість дарують також морські тварини: котики та леви.
День був сонячний, шоу-вистава морських артистів була яскравою. Підопічні раділи виступу дельфінів: як вправно вони виконували усі завдання. Під час виступу, морські котики та леви продемонстрували свої здібності «ходити», співати, аплодувати, грати з м’ячем та ловити кільця на сцені та в воді. Всіх здивували великі дельфіни-білухи Пломбір та Сніжка. Вони вразили усіх голосним співом та чутливим виступом.
Підопічні денного перебування територіального центру Новобаварського району висловлюють щиру подяку робітникам Харківського дельфінарію «Немо» за приємний відпочинок.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: