Подорож у «Країну Амазонок»

|

12 травня 2019 року підопічні відділення денного перебування територіального центру надання соціальних послуг Індустріального району міста Харкова відправились у незабутню подорож до таємничої країни амазонок в Харківський державний цирк, яка була яскравою, феєричною та незабутньою.

Цирк вразив новою яскравою програмою. «Країна Амазонок» – це гармонійне поєднання жіночої краси та водночас сили духу. Таємничі амазонки стали немов провідниками по різних країнах і часах.

Побували глядачі й у жаркій Африці та зустрілись з найсильнішими її тваринними представниками – левами. Не обійшлось і без номера, що додав адреналіну – так звана “голова в пащі хижака”. З веселими клоунами глядачі помандрували у пекучу Мексику. Батутисти та гімнасти підкинули всіх до кримінальної столиці 20 років минулого століття – Чикаго, що в Америці, де і показали свою вправність. Не менше задоволення отримали глядачі й від оригінальних номерів, серед яких більшість під куполом цирку. Яскраво доповнили програму тварини та птахи, але родзинкою шоу стали все ж таки амазонки кінно – акробатичного ансамблю «Вершники України».

Видовищна вистава доставила задоволення і подарувала гарний настрій всім присутнім.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: