• Головна
  • Новини
  • Підопічні терцентру Шевченківського району відвідали Історичний музей

Підопічні терцентру Шевченківського району відвідали Історичний музей

|

Добридень, музей!

16 травня 2019 року підопічні відділення денного перебування Шевченківського територіального центра надання соціальних послуг міста Харкова відвідали Харківський історичний музей імені М.Ф. Сумцова.

Харківський історичний музей імені М.Ф. Сумцова один з найбільших музеїв України з давньою історією. Будинок музею знаходиться в історичному центрі міста, поруч із місцем, де у середині XVII століття було засновано Харків. В ньому розміщені експозиційні та виставкові зали, фондосховище, бібліотека, актова зала, кімнати наукових співробітників та технічного персоналу. Будинок є пам’яткою архітектури місцевого значення.
Підопічні терцентру відвідали експозицію музею «Відбудова – Перебудова. Харків – 1943-1991 рр.». Вона розповідає про відродження Харківського регіону в перші повоєнні роки, про розвиток індустріальної бази та сільського господарства. Також на виставці представлена колекція побутової техніки середини XX століття. Значну увагу приділено висвітленню побутових аспектів повоєнного життя громадян. До експозиції також включена колекція побутової техніки того часу: телевізори «Знамя», «Север», радіоприймач «Рекорд», фотоапарати «ЛОМО» і «ФЕД». Окрасою експозиції можна назвати чехословацький мотоцикл «CZ» 1950 року випуску, велосипеди, вироблені у різні роки на Харківському велосипедному заводі. Крім того, на виставці представлені особисті речі льотчика-космонавта Олексія Леонова – шинель і кашкет, а також костюм для тренування, що належав льотчику-космонавту Юрію Малишеву. Відвідавши цей експозиційний зал підопічні були в захваті від того, що змогли пригадати свої молоді та безтурботні роки.

Як добре, що є таке місце де відразу можна опинитися в декількох епохах, подивитися і зануритися в багатющу історію нашої Батьківщини.

dav

Подобається це:

%d блогерам подобається це: