• Головна
  • Новини
  • Підопічні Індустріального терцентра відвідали дендропарк та музей ХНАУ ім. В. В. Докучаєва

Підопічні Індустріального терцентра відвідали дендропарк та музей ХНАУ ім. В. В. Докучаєва

|

31 травня  2019 року підопічні відділення денного перебування  територіального центру надання соціальних послуг Індустріального району міста Харкова відвідали дендропарк та музей при Харківському національному аграрному університеті ім. В. В. Докучаєва.

Цей зелений куточок природи екскурсанти відвідали вже не в перший раз і кожне його відвідування було незабутнім. Пори року розфарбовують парк своїми неповторними барвами. Навесні вся рослинність одягається у свої зелені, пишні та квітучі наряди. Площа дендрологічного парку становить 23,2 га, там сьогодні зростає близько 900 видів сортів дерев та рослин, що представляють різноманітні флористичні зони.

Відвідувачі ознайомилися з музейними експонатами, які представляють флору та фауну різних геологічних зон планети.  Кожне відвідування таких закладів заставляє замислюватися над тим, яка у нас чудова матінка земля і як треба захищати її, кохати кожну рослинку, кожне деревце і любити так, щоб на планеті зникла Червона книга.

Усі присутні були вражені красою та різноманітністю дерев та рослин. Дуже вдячні всім працівникам університету за можливість відвідати неймовірний острівець  природи.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: