• Головна
  • Новини
  • Підсумки Немишлянського терцентра щодо надання соціальних послуг за січень-квітень 2019 року

Підсумки Немишлянського терцентра щодо надання соціальних послуг за січень-квітень 2019 року

|

У територіальному центрі надання соціальних послуг Немишлянського району міста Харкова протягом травня відбулись засідання комісій з оцінки якості соціальних послуг догляду вдома та паліативного догляду вдома, соціальної адаптації та денного догляду.

Основним питанням було – розгляд підсумків проведення оцінки якості соціальних послуг догляду вдома та паліативного догляду вдома, соціальної адаптації та денного догляду за січень-квітень поточного року.

З метою здійснення моніторингу якості надання соціальних послуг проводилось опитування шляхом анкетування підопічних, які отримують: денний догляд – 23 (100 %), соціальна адаптація – 487 (49 %), паліативний догляд вдома – 18 (39 %), догляд вдома – 311 (41 %), відсотки розраховані від загальної кількості отримувачів відповідних соціальних послуг.

Комісії з оцінки якості соціальних послуг працювали поетапно: було складено відповідні плани роботи, збиралися дані та показники щодо надання соціальних послуг відділеннями терцентру, проведені анкетування, проаналізовані отримані дані, а за підсумками – визначені заходи на покращення стану надання соціальних послуг.

Згідно з шкалою оцінки якісних та кількісних показників соціальних послуг, показники якості соціальних послуг догляду вдома, паліативного догляду вдома, соціальної адаптації, денного догляду відповідають встановленому рівню «добре».

В установі розроблено заходи з покращення якості соціальних послуг та удосконалення діяльності терцентра. На робочих нарадах відділень працівники ознайомлені з підсумками роботи та рішеннями комісій.

Like this:

%d bloggers like this: