Святкування Дня Перемоги

|

Святкування Дня Перемоги

… ось і весна, і знову настало одне із найшанованих свят усього людства – День Перемоги.
Події Великої Вітчизняної війни із кожним роком стають все далі від нас. Але вони ніколи не підуть із народної пам’яті. Чим далі ті священні дні, тим яскравіше у пам’яті людей розуміння важливості цієї, по істині, Великої Перемоги.
У святкових заходах брали участь співробітники територіального центру надання соціальних послуг Київського району міста Харкова.
Свято 9 травня почалося із покладання квітів на Меморіалі Слави. Присутні співали вітчизняні пісні, викрикували цитати із вітчизняних фільмів.
У цей день у приміщенні Харківського Державного університету пройшов святковий концерт. Зустрічали ветеранів курсанти військових училищ у білосніжних мундирах. Волонтери з незвичним хвилюванням чекали появи героїв. Чотири покоління з’єдналися у цьому величезному залі. І ось вони, солдати минулої війни з’явились.
Оплески, усмішки, спалахи фотокореспондентів.. Такої кількості нагород не очікувало побачити молоде покоління, але старше розуміло, з якими труднощами, кров’ю, і якою відвагою і вони дістались ветеранам.
Святкові столи були накриті із любов’ю, квіти були всюди, все було продумано організаторами свята. Польова каша, фронтові сто грамів, як згадка про ті важкі дні.
Концерт, на який так очікували, не розчарував, сльози радості та печалі блистіли на очах ветеранів. Таке свято, у цей день сльози на обличчях учасників ВВВ говорять про ті почуття, які відгукнулися на спогади про бої, молодість та пережите…
Перед запрошеними виступив міський голова Кернес Г.А. Багато теплих слів почули ветерани із його вуст. Адміністрація міста та гості із Києва, всі-всі дякували за звільнення від фашизму. Оточили увагою ветеранів і наші волонтери. Микола Макарович Шуть показав свою вдячність та надію на подальшу зустріч, був зворушеним запрошенням. Дуже тепло відгукнулися гості про організацію свята та увагу адміністрації. А ми, які живемо зараз, виражаємо величезну вдячність переможцям. Слава героям Великої Вітчизняної Війни! Слава героям і живим, і полеглим!

Like this:

%d bloggers like this: