У Слобідському терцентрі привітали підопічних з ювілеями

З ЮВІЛЕЄМ!

Адміністрація терцентру Слобідського району та помічники народного депутата України Анатолія Денисенко продовжують вітати наших підопічних з ювілеями.

МИ ВІТАЛИ:

10 березня Киселеву Антоніду Степанівну с 90-річчям. Перебуває на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома з грудня 2017 року. Народилась у Бєлгородській області. Закінчила Харківську фельдшерську школу. За розподілом поїхала працювати акушеркою пологового будинку в Карагандинській області. У 1954 році повернулась до Харкова і до 75 років працювала  в медичних установах медсестрою. Загальний стаж ювілярши – 50 років.

10 березня   Якушевську Ганну Олександрівну с 80-річчям. Перебуває на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома з червня 2013 року. Народилась на Сумщині. У 50-ті роки переїхала до Харкова, закінчила ремісниче училище і все життя працювала слюсарем.

1 квітня Білецьку Світлану Анатоліївну с 80-річчям. Перебуває на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома з травня 2016 року. Є особою з інвалідністю дитинства. Корінна Харків’янка. Свій трудовий стаж почала у 17 років. Загальний робочий стаж складає 42 роки. Закінчила заочно інститут культури за фахом – бібліотечна справа. Майже 30 років працювала завідуючою бібліотекою в Харківському інституті «Укргіпромаш».

7 квітня Цебровську Ольгу Миколаївну с 70-річчям. Перебуває на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома з березня 2015 року. Народилась у місті Куп’янськ. Після закінчення школи переїхала до Харкова. Тут опанувала професію  у швейному училищі №12. Працювала в ательє індивідуального пошива. Потім  пішла на Харківський тракторний завод контролером. Загальний стаж роботи ювілярши – 43 роки.

Ювіляри дякували  за роботу усього  колективу терцентру, висловили щиру подяку за увагу команді народного депутата А. Денисенко за теплоту і турботу.

Ми бажали нашим підопічним здоров’я, довгих років і міру над головою.

Like this:

%d bloggers like this: