У Слобідському терцентрі привітали ювілярів

|

З ЮВІЛЕЄМ!
Адміністрація терцентру Слобідського району та помічники народного депутата України Анатолія Денисенко продовжують вітати наших підопічних з ювілеями.

МИ ВІТАЛИ:

25 квітня Іванющенко Алевтину Сергіївну с 60-річчям. Алевтина Сергіївна особа з інвалідністю 1 групи загального захворювання, перебуває на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома з березня 2016 року. Народилась в Росії в сім’ї військовослужбовця. Мешкає в Харкові з 1992 року.
2 травня Cкабіну Наталію Григорівну с 75-річчям.«Дитина війни», ветеран праці перебуває на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома із лютого 2013 року. Народилась на Харківщині. Все життя працювала на комбінаті громадського харчування Комінтернівського району.
2 травня П’ятидверного Євгена Кузьмича с 80-річчям. «Дитина війни», ветеран праці перебуває на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома з серпня 2018 року. Народився у Харківській області. Все життя працював на заводі ім. Малишева.
8 травня Кочєєву Марію Тихонівну с 85-річчям. Перебуває на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома із серпня 2013 року. Народилась в Кустанайській області у Казахстані. Закінчила Усть-Каменегірський педагогічний інститут. Більшу частину життя мешкала в Севастополі та працювала викладачем російської мови та літератури. Після виходу на пенсію переїхала до родичів у Харків.
Ювіляри дякували за роботу усього колективу терцентру, висловили щиру подяку за увагу команді народного депутата А. Денисенко за теплоту і турботу.
Ми бажали нашим підопічним здоров’я, довгих років і міру над головою.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: