• Головна
  • Новини
  • У Індустріальному терцентрі відбулась зустріч присвячена святкуванню Світлого Христового Воскресіння

У Індустріальному терцентрі відбулась зустріч присвячена святкуванню Світлого Христового Воскресіння

|

Великдень – свято родинне!

Великдень асоціюється виключно з весною, першою по-справжньому теплою погодою і сімейними посиденьками за накритим столом. 3 травня 2019 року у відділенні денного перебування територіального центра надання соціальних послуг Індустріального району міста Харкова була організована зустріч підопічних, присвячена святкуванню Світлого Христового Воскресіння.

Це свято уособлює перемогу життя над смертю, порятунок для життя вічного, що є основою християнської релігії. У ці дні віруючі більше, ніж в будь-який час, замислюються над питаннями життя і смерті, сумують про розп’яття Ісуса Христа і радіють його воскресінню. Увесь тиждень після Світлої неділі називається пасхальним, і кожен його день прирівнюється церквою до недільного. Раніше святковими вважалися всі сорок днів до Вознесіння Христового. Весь цей час люди ходили в гості і приймали гостей, проводилися бенкети і великодні ігри.

Тепер все трохи скромніше, але Великдень все також залишається одним з найулюбленіших свят. Весело відзначали Великдень і в територіальному центрі, з піснями й побажаннями один одному душевного тепла, миру та добра! На святковому столі, накритому для наших гостей, були великодні страви, які підопічним надав народний депутат України Мисик В.Ю.

 

Like this:

%d bloggers like this: