У Індустріальному терцентрі привітали ювіляра

|

Більше ніж справа життя

70 – не привід для печалі,
70 – це зрілість золота,
Хай до ста, а може, ще і далі
Йдуть, не оглядаючись, літа!

10 травня 2019 року під час заняття на «Літературно – творчому факультеті» Університету третього віку відділення денного перебування територіального центра надання соціальних послуг Індустріального району міста Харкова  вітали  з ювілеєм викладача – волонтера цього факультету Циган Надію Михайлівну, якій виповнилося 70 років.

Директор територіального центра Циплєнкова Л.І. привітала ювіляра, побажала успіхів, наснаги, міцного здоров’я, мирного неба та нових звершень у суспільно – важливій справі та вручила Подяку територіального центра за успішну просвітницьку діяльність, професіоналізм та відданість справі. 

Циган Н.М. активний громадський діяч, голова громадської організації ХОВ УСВЖН, волонтер, яка професійно займається  організацією навчання в «Університеті третього віку» на «Літературно – творчому» факультеті багато років. Своєю діяльністю робить вагомий внесок в отриманні та відновленні знань з літератури слухачами  «Університету третього віку», сприяє залученню мешканців району  до найкращих надбань національної культури.

Весь життєвий шлях цієї людини є прикладом сумлінного та професійного відношення до своїх громадянських обов’язків, служіння людям.

Вітаємо Надію Михайлівну з ювілеєм, зичимо міцного здоров’я, достатку й оптимізму, родинного тепла та затишку, натхнення й невтомності, здійснення всіх мрій і сподівань. Нехай Ваші найкращі якості – мудрість і виваженість, діловитість і розсудливість, людяність і порядність, цілеспрямованість, відданість справі, професіоналізм – стануть запорукою успіху та нових досягнень.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: