• Головна
  • Новини
  • «Хустинкова комунікація» для студентів Слобідського терцентру.

«Хустинкова комунікація» для студентів Слобідського терцентру.

|

16 травня на базі бібліотеки ім. Короленка, слухачам Університету Третього віку факультету «Психологічне здоров’я» арт-терапевтом Підгайною Анжелікою Василівною, було проведене чергове арт-терапевтичне заняття.
Торкалися теми дуже актуальної – говорили про відмінність самооцінки від самоцінності. Слухачі перетворилися у діячів і знаходили внутрішній спокій та рівновагу, посилювали свою самоцінність, усвідомлювали своє ставлення до себе і формували звичку ставитися до себе по-новому і надавати оцінку своїм вчинкам та своїй особистості.
Для кращого засвоєння матеріалу викладач застосовувала різноманітні методи: виконували вправи ”Я різна” (техніка тканевої терапії) і ”Мої якості” (техніка з метафоричними асоціативними шарами), практику ”Повернення психологічних прав”.
Як і завжди, лекція і практичні заняття сподобалися студентам. Чекаємо наступної зустрічі.
Наші милі дами вбралися, одягли вишиті українські сорочки, які приємно вписались в авторську орнаментальну композицію.
Програма була насиченою та цікавою. Екскурсовод професійно та містко представила колекцію майстринь.
Підопічні територіального центру були вдячні за проведення цікавої екскурсії, після чого із задоволенням залишили захоплені відгуки у книзі пропозицій.
Наш спільний колектив у котрий раз дякував працівників Харківського художнього музею Борозенець Тетяну Іванівну за чуйне відношення до підопічних терцентру.

Like this:

%d bloggers like this: