• Головна
  • Новини
  • 20.05.2019 відбувся науково-практичний семінар з керівниками та спеціалістами служб охорони праці міських підприємств, установ та організацій різної форми власності та господарювання.

20.05.2019 відбувся науково-практичний семінар з керівниками та спеціалістами служб охорони праці міських підприємств, установ та організацій різної форми власності та господарювання.

|

Захід відбувся з метою детального роз’яснення про ризик-орієнтований підхід в охороні праці та його застосування на практиці в Україні, сприяння професійному розвитку спеціалістів з охорони праці підприємств, установ та організацій міста Харкова.

У науково-практичному семінарі взяли участь представники управління праці та соціальних питань Департаменту праці та соціальної політики, управління праці соціального захисту населення Шевченківської та Київської районних адміністрацій Харківської міської ради, ПрАТ «Учбово-курсовий комбінат», кафедри «Охорони праці та навколишнього середовища» Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», керівники та спеціалісти служб охорони праці 45 підприємств, установ та організацій міста (КП «Харківський метрополітен», КП «Харківські теплові мережі», КП «Салтівське трамвайне депо», ПрАТ»Харківська бісквітна фабрика», ДП «Завод імені В.О.Малишева», АТ «Турбоатом», ТОВ Фармацевтична компанія «Здоров’я», КНП «Міська студентська лікарня» та інші).

Під час семінару розглянуті питання: що означає ризик-орієнтований підхід в охороні праці та як його втілювати на практиці в Україні; навчання та підвищення кваліфікації з охорони праці у сучасних умовах господарювання.

Тему «Ризик-орієнтований підхід в охороні праці» на семінарі презентував Березуцький Вячеслав Володимирович – завідувач кафедри «Охорони праці та навколишнього середовища» Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», доктор технічних наук, професор, член НМК МОН України, заступник голови наукового комітету Європейської Асоціації Безпеки.

Про роботу місцевої влади з питань охорони праці у вступному слові доповіла начальник відділу соціально-трудових відносин управління праці та соціальних питань Ключка А.І.

Представники підприємств брали активну участь в обговоренні висвітлених питань. Особливу зацікавленість викликало питання навчання та підвищення кваліфікації з охорони праці у сучасних умовах господарювання. Координатор руху «Оберігаємо життя», кандидат біологічних наук, співробітник ПрАТ «Учбово-курсовий комбінат» Слета І.В. дала вичерпні відповіді на поставлені запитання та детально роз’яснила порядок проходження навчання.

За результатами семінару спеціалістам з охорони праці були надані сертифікати.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: