• Головна
  • Новини
  • Адміністрація терцентру Слобідського району привітала підопічних з ювілеями

Адміністрація терцентру Слобідського району привітала підопічних з ювілеями

|

Адміністрація терцентру Слобідського району та помічники народного депутата України Анатолія Денисенко продовжують вітати підопічних з ювілеями.

МИ ВІТАЛИ:

10 травня – Бунденкову Олександру Федорівну с 95-річчям. Учасник війни, ветеран праці, перебуває на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома з грудня 2012 року. Народилась в Росії, Бєлгородській області. Все життя працювала на заводі імені Малишева кранівницею.

30 травня – Галій Катерину Іванівну с 90-річчям. Перебуває на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома з липня 2013 року. Народилась у Харківській області. Після війни закінчила машинобудівельний технікум. До самої пенсії працювала на заводі імені Малишева, пройшла шлях від робітника до майстра цеху.

2 червня – Хасанову Зою Іларіонівну с 90-річчям. Перебуває на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома з травня 2014 року. Народилась у Харкові в сім’ї військовослужбовця. Після закінчення 8 класів пішла навчатись у профтехучилище №1, де учням надавалась пайка хліба 700г. на добу. Цією пайкою чотирнадцятирічна дівчинка ділилась із сім’єю, де були молодші брати та сестри. Працювала на заводі імені Малишева, виготовляла снаряди для фронту. Після війни залишилась працювати на рідному заводі, де і зустріла свого майбутнього чоловіка.

Ювіляри дякували за роботу усього колективу терцентру, висловили щиру подяку за увагу команді народного депутата А. Денисенко за теплоту і турботу.

Адміністрація терцентру побажала  підопічним здоров’я, довгих років і миру над головою.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: