• Головна
  • Новини
  • День відкритих дверей у терцентрі Немишлянського району

День відкритих дверей у терцентрі Немишлянського району

|

«Відкриваємо друзям двері. Welcom, dear friends»

25 червня в територіальному центрі надання соціальних послуг Немишлянського району міста Харкова відбувся традиційний захід День відкритих дверей під назвою «Відкриваємо друзям двері. Welcom, dear friends!».

Цей захід вже став доброю традицією та проводиться кожен рік. Його основною метою є ознайомлення пенсіонерів району з діяльністю терцентру, з основними напрямками роботи відділення денного перебування, підведення підсумків роботи за рік.

У цей день усі бажаючі мали можливість записатися на майстер-класи «Джутова філігрань», «Скандинавська ходьба», курси англійської мови, комп’ютерні курси, гурток з в’язання, на заняття з йоги та психології, тощо. Однією з родзинок заходу була виставка робіт підопічних відділення денного перебування «Джутова філігрань».

У ході підготовки до концерту зроблена велика робота: було написано сценарій з урахуванням пропозицій пенсіонерів, підготовлені костюми, прикраси для концертного майданчика, проведено багато репетицій, запрошено мешканців до участі у заході.

Клуб активного довголіття «Самоварчик», відвідувачі відділення денного перебування порадували гостей цікавим концертом, який залишив багато позитивних емоцій.

Гостей свята привітав депутат Харківської обласної ради Золотарьов Володимир Володимирович.Люди поважного віку висловлювали слова подяки та вносили свої пропозиції щодо подальшої роботи відділення денного перебування. Велику зацікавленість було проявлено до соціальної послуги денний догляд, бо на сьогодні такий напрямок роботи з пенсіонерами, як психологічна підтримка є дуже важливим та займає значне місце при наданні цієї послуги.

Колектив територіального центру постійно докладає багато зусиль, щоб самотні пенсіонери нашого району могли спілкуватись, навчатись, розвиватись, цікаво та змістовно проводити своє дозвілля, вести активний спосіб життя. Наші двері відкриті, «Welcom, dear friends!».

Подобається це:

%d блогерам подобається це: