Зоопарк в гостях у Немишлянського терцентра

|

18 червня в територіальний центр надання соціальних послуг Немишлянського району міста Харкова завітали в гості працівники Харківського зоопарку, які на час реконструкції зоопарку проводять виїзні лекції.

На подвір’ї терцентру зібрались слухачі Університету третього віку та підопічні відділення денного перебування. Під час освітньої лекції пенсіонерам розповіли багато дивовижних фактів про: равликів, черепах, кроликів, їжаків, морських свинок, сов, паличкоподібних комах й надали можливість кожну тварину потримати та сфотографувати.

Величезний захват та щире здивування у людей поважного віку викликав той факт, що болотна черепаха, насправді, дуже спритна та моторна. Їжак буває не тільки чорний, але й білий, і за ніч може пробігти до 10 кілометрів. Равлики – одні з самих зубастих тварин у світі.

Крім того, пенсіонери дізнались, чим водні черепахи відрізняються від сухопутних, а кролик – від зайця, яких розмірів може досягати красновуха черепаха, чи варто її тримати як домашнього улюбленця.

Під час лекції було дуже цікаво, всі присутні задавали багато питань, та коли їм надавали можливість доторкнутися до тварин, вони щиро раділи. Ця зустріч викликала багато позитивних емоцій та залишила яскраві спогади на довгий час.

Like this:

%d bloggers like this: