• Головна
  • Новини
  • Зустріч представників структурних підрозділів Слобідського терцентра з районними первинними ветеранськими організаціями

Зустріч представників структурних підрозділів Слобідського терцентра з районними первинними ветеранськими організаціями

Щороку, у літний час, представники територіального центру Слобідського району проводять зустрічі з районними первинними ветеранськими організаціями району.

Спеціалісти терцентра розповіли присутнім про напрями роботи відділень територіального центру та роздали інформаційні листки з переліком соціальних послуг, що надаються у терцентрі, ознайомили із правилами оформлення документів, необхідних для отримання соціальних послуг.

Також було порушено питання щодо медичної реформи, яка остаточно буде завершена у липні 2019 року. Пенсіонерам повідомили про зміни в організації медичної допомоги та переваги реєстрації у сімейного лікаря. Обговорювались хвилюючі теми з питань оплати газу в приватному секторі, зміну правил оформлення субсидій та багато іншого.

У свою чергу, ветерани надали працівникам терцентра інформацію про одиноких громадян, які потребують обслуговування вдома. Наприкінці зустрічі пенсіонери запросили гостей на чаювання, яке супроводжувалось теплим спілкуванням.

зустріч, первинна ветеранська організація, Слобідський терцентр, соціальна допомога вдома, Терцентри