• Головна
  • Новини
  • Зустріч представників структурних підрозділів Слобідського терцентра з районними первинними ветеранськими організаціями

Зустріч представників структурних підрозділів Слобідського терцентра з районними первинними ветеранськими організаціями

|

Щороку, у літний час, представники територіального центру Слобідського району проводять зустрічі з районними первинними ветеранськими організаціями району.

Спеціалісти терцентра розповіли присутнім про напрями роботи відділень територіального центру та роздали інформаційні листки з переліком соціальних послуг, що надаються у терцентрі, ознайомили із правилами оформлення документів, необхідних для отримання соціальних послуг.

Також було порушено питання щодо медичної реформи, яка остаточно буде завершена у липні 2019 року. Пенсіонерам повідомили про зміни в організації медичної допомоги та переваги реєстрації у сімейного лікаря. Обговорювались хвилюючі теми з питань оплати газу в приватному секторі, зміну правил оформлення субсидій та багато іншого.

У свою чергу, ветерани надали працівникам терцентра інформацію про одиноких громадян, які потребують обслуговування вдома. Наприкінці зустрічі пенсіонери запросили гостей на чаювання, яке супроводжувалось теплим спілкуванням.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: