Літня оздоровча програма в центрі «Промінь»

|

От і прийшло в Харків довгоочікуване спекотне літо. В школах та дитсадках запрацювали дитячі табори. Та і наш центр не відстає від інших дитячих закладів міста.

З початку червня в міському центрі «Промінь» почала діяти літня оздоровча програма для дітей з порушеннями розвитку в наслідок інтелектуальної недостатності. Ця програма, окрім повсякденних типових занять, включає в себе відвідування різноманітних екскурсій, виїздів на природу, а також відвідування міських міст відпочинку.

Завдяки турботі про наш центр та його вихованців, допомозі, яку ми постійно отримуємо від Почесного консула Турції у м. Харкові, Президента спортивно-оздоровчого комплексу «Аркада» Білого Володимира Михайловича, діти центра отримали можливість регулярно відвідувати пляжний спортивно-оздоровчий комплекс «Аркада».

Навіть найспекотніші дні проходять легко та приємно, тому що наші діти мають змогу купатися у басейнах, засмагати, відпочивати в зручному оточенні серед ввічливого та доброзичливого персоналу.

Адміністрація щиро вдячна таким друзям центру «Промінь», як Білий Володимир Михайлович, людям, для яких слово «допомога» означає реальні дії та підтримку соціально незахищених верств населення. 

Подобається це:

%d блогерам подобається це: