Міжнародний день йоги у Шевченківському терцентрі

|

Міжнародний день Йоги

21 червня 2019 року підопічні відділення денного перебування Шевченківського територіального центра надання соціальних послуг міста Харкова відзначали Міжнародний День йоги.

Навіщо людині йога? Питання, яке задає собі, мабуть, кожен, вперше стикаючись з цією «дивною незрозумілою гімнастикою», «це не наша культура, і вона нам не підходить», у нас фізіологія не та, і мислення не те. А чому б самому не зануритися вглиб, щоб дослідити питання отримати свій досвід?

Міжнародний День йоги спрямований на підвищення обізнаності в усьому світі про численні переваги йоги. Йога – це древня фізична, психічна і духовна практика, яку зберегла Індія. Слово «йога» походить від санскриту та означає «з’єднання» або «зв’язок», символізуючи з’єднання тіла і свідомості. Є кілька версій, які розкривають взаємозв’язок індійської та слов’янської культур, одна з яких звучить так: понад 7000 років тому наші предки – арії-трипільці, праслов’яни внаслідок затоплення Причорномор’я і сильного похолодання покинули рідні землі, і пішли в Індію, несучи туди свою мову, світогляд, духовні практики та вчення про будову Всесвіту. Заселивши північну частину Індії, передгір’ї Гімалаїв, вони явили світу Веди та Ведіческую традицію як таку. За багато століть традиція увібрала в себе місцеві особливості, але зберегла базові основи світогляду і духовної практики. Одна з таких практик, які допомагають людині йти шляхом самопізнання, сьогодні відома всьому світу як йога. Існує кілька різних напрямків йоги, які практикуються в усьому світі та продовжують рости в популярності.

У філософському сенсі йога – це внутрішній досвід, який зведе в єдине тіло, почуття і розум з вашим глибинним внутрішнім “Я”. Таким чином, мета йоги полягає в усуненні хаосу суперечливих думок і імпульсів, які ведуть нас до неминучих страждань. Йога дозволяє позбутися від усіх цих недоліків і дисциплінувати розум.

Займаючись йогою підопічні Шевченківського терцентру відзначили Міжнародний День йоги направлений на підвищення обізнаності в усьому світі про переваги цієї практики.

Like this:

%d bloggers like this: