• Головна
  • Актуально
  • Пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації у терцентрі Немишлянського району

Пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації у терцентрі Немишлянського району

У територіальному центрі надання соціальних послуг Немишлянського району міста Харкова підведені підсумки роботи пункту прокату технічних та інших засобів реабілітації (інвалідних візків, милиць, ходунків тощо) за перше півріччя поточного року.

Пункт прокату працює у складі відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги вже не перший рік та має позитивний досвід роботи, про що свідчать відгуки пенсіонерів, які отримують соціальні послуги у терцентрі. За шість місяців до вищеназваного пункту звернулись 59 мешканців району, з якими було укладено договори. У договорах обговорені правила, яких дотримуються обидві сторони, а також визначено термін на який видається певний засіб реабілітації.

Для поповнення матеріальної бази пункту прокату, терцентр тісно співпрацює з управленням праці та соціального захисту населення адміністрації Немишлянського району Харківської міської ради.

Якщо Вам потрібна допомога у вигляді засобів реабілітації, Ви можете звернутися до нашого терцентру, який знаходиться за адресою:

м.Харків – 61099, б-р Б.Хмельницького, 10-А.

Детальна інформація за телефоном: 725-34-15.

Електронна адреса: frunzter@ukr.net

 

Подобається це:

%d блогерам подобається це: