• Головна
  • Новини
  • Підопічні Московського терцентра відвідали Харківський художній музей

Підопічні Московського терцентра відвідали Харківський художній музей

|

Одним з найбільших музеїв в Україні є Харківський художній музей. 24 червня 2019 року підопічні відділення денного перебування територіального центру надання соціальних послуг Московського району міста Харкова завітали до музею. Цього разу нам було запропоновано оглядову екскурсію: Українське та російське мистецтво XVI – поч. XX ст.ст. (Знайомство з експозицією та історією колекції музею).

Відвідувачі екскурсії просувались із зали до зали, підходили до картин та розглядали їх під різним кутом. Дуже цікава розповідь екскурсовода наповнювала картини життям та історією.

Особливе місце в експозиції займають твори І.Рєпіна, зокрема уславлене полотно майстра «Запорожці пишуть листа турецькому султанові» (1889-1896). Біля цієї картини час замирає. Про кожного з вельми колоритних персонажів та їх прототипів можна розповідати та слухати багато цікавого.

По закінченні екскурсії у наших підопічних залишились гарні емоції, натхнення побаченим та почутим під час екскурсії та вдячність за теплий прийом.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: