Підопічні Шевченківського терцентра відвідали Харківський державний цирк

|

Цирк запрошує всіх!

1 червня 2019 року підопічні відділення денного перебування Шевченківського територіального центра надання соціальних послуг міста Харкова відвідали Харківський державний цирк ім. Ф.Д. Яшинова

В Харківському державному цирку стартувала нова і яскрава програма «Країна Амазонок». Таємничі амазонки познайомили гостей цирку з різними країнами в різні часи. Глядачі побували на планеті птахів, де зустрілися з мудрими совами, кумедним грифом, червонодзьобими лелеками, аристократичними фазанами, веселими качками та іншою пернатою живністю.

Завдяки дресувальнику, під час номеру «голова в пащі хижака», глядачі побували у жаркій Африці та зустрілися з найсильнішими її тваринними представниками — левами.

З веселими клоунами глядачі мандрували у пекучу Мексику. За допомогою батутистів та гімнастів усі змогли перенестися до кримінальної столиці 20-х років минулого століття – Чикаго, що в Америці.

Не менше задоволення отримали відвідувачі та від яскравих оригінальних номерів. Серед яких більшість відбувалися під куполом цирку.

Яскраво, феєрично та незабутньо! Дві години цікавої подорожі до “Країни Амазонок”! Підопічні залишилися дуже задоволені цією програмою та з нетерпінням чекають наступних зустрічей.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: