• Головна
  • Новини
  • Підопічні Шевченківського терцентру відвідали аптеку – музей

Підопічні Шевченківського терцентру відвідали аптеку – музей

|

Мудрість століть для лікування людини

20 червня 2019 року підопічні відділення денного перебування Шевченківського територіального центру надання соціальних послуг міста Харкова відвідали аптеку – музей міста Харкова.

Переступивши поріг аптеки-музею, підопічні подумки опинилися в минулому часі. Перший зал присвячений дореволюційним аптекам. Тут можна побачити різний аптечний посуд тих часів. Привертає увагу набір з трьох предметів для масажу обличчя від зморшок, флакони для парфумів, коробки з пудрами й рум’янами, губна помада, феєрверки та хімічні речовини для роботи зі світлинами.

У наступному залі підопічні побували в головному холі аптеки який залишився в стилі радянських часів. Тут представлена фармацевтична література, документи, світлини, інструменти, які використовували провізори.

Зацікавили підопічних ваги з гирями-тваринами для неписьменних та шокували настоянки кореня женьшеню з коброю, скорпіоном та морськими кониками.

В кінці екскурсії у відділі «Аптека народної медицини» підопічні придбали препарати, виготовлені за старовинними рецептами, які допомагають зберегти здоров’я і довголіття. А також усі присутні отримали подарунок від екскурсовода аптеки-музея.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: