• Головна
  • Новини
  • Семінар на тему «Право спільної власності» у терцентрі Основ’янського району

Семінар на тему «Право спільної власності» у терцентрі Основ’янського району

|

ПРАВО СПІЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

6 червня 2019 року в територіальному центрі надання соціальних послуг Основ’янського району міста Харкова, при соціально-правовому факультеті «Університету третього віку», відбувся правопросвітницький семінар на тему «Право спільної власності».

Правопросвітницький семінар провели юрисконсультанти Харківської громадської організації незрячих юристів (далі ХГОНЮ) Шрамко Ігор Олександрович та Ніколайчук Олександр Анатолійович.

Підопічні відділення денного перебування дізналися про визначення часток у праві спільної часткової власності, про особливості утримання майна, що є у спільній частковій власності, а також про поняття і види права спільної власності.

Окрім заявленої теми, правовики проінформували підопічних відділення денного перебування про організації, які надають безоплатну правову допомогу. На актуальні запитання учасників семінару пролунали вичерпні, кваліфіковані відповіді юристів. Задоволені можливістю вирішення юридичних питань, усі учасники семінару подякували спеціалістам ХГОНЮ за надану увагу та допомогу.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: