Скандинавська ходьба замість ліків

|

4 червня працівники територіального центру надання соціальних послуг Немишлянського району міста Харкова та підопічні відділення денного перебування терцентру прийняли участь у круглому столі  «Скандинавська ходьба замість ліків». Скандинавська ходьба — вид фізичної активності, у якій використовується методика занять і техніка ходьби з використанням спеціальних палиць, схожих на лижні.

Організатором  круглого столу стала засновниця та керівник  клубу « Let’s Go» у Харкові, ONFW тренер по скандинавській ходьбі  – Сніжана Безега. Відвідала захід та виступила з промовою депутат Харківської міської ради Чичина Ольга Андріївна. 

Щорічно у Харкові, для збереження повноцінного здоров’я  людей та об’єднання  їх ідеєю здорового способу життя, проводять заходи з розвитку та популяризації  скандинавської ходьби.

Цим видом спорту можуть займатися всі люди незалежно від віку і стану здоров’я, які усвідомлюють, що за допомогою ходьби з палицями можна запобігти розвитку багатьох захворювань і сприяти психофізичному оздоровленню організму. 

Наприкінці заходу всі бажаючі могли долучитись до участі у майстер-класі з скандинавської ходьби. Всі присутні дуже вдячні організаторам заходу та бажають успіхів та плідної праці у напрямку розвитку скандинавської ходьби на базі територіального центру надання соціальних послуг Немишлянського району.

 

Like this:

%d bloggers like this: