• Головна
  • Новини
  • У Шевченківському терцентрі відбувся захід до свята Трійці

У Шевченківському терцентрі відбувся захід до свята Трійці

|

Велике свято!

14 червня 2019 року для підопічних відділення денного перебування Шевченківського територіального центра надання соціальних послуг міста Харкова відбулася «зустріч від усієї душі» до свята Трійці.

Одним з найбільших свят церковного календаря після Різдва Христового та Пасхи вважається Свята Трійця. Відзначається це свято на п’ятдесяту днину по Великодню, тому називають його ще П’ятидесятниця. Русальною або клечальною неділею називають тиждень перед самою Трійцею.

Свято Трійці часто називають Зеленим святом. В цей день зеленими гілками прикрашають православні храми, домівки, вистилають підлогу. Адже саме зелений колір символізує життя і зростання. І дійсно, в цей час природа буянить і квітне і всі радіють її соковитій зелені.

У прикрашеному зеленню залі відбулася «зустріч від усієї душі» до свята Трійці. Присутні в залі познайомилися з історією цього свята, прикметами, традиціями, обрядами. Клубом активного довголіття «Афродіта» були підготовлені святкові номери до заходу. Підопічні раді таким зустрічам і з великим задоволенням відвідують їх.

В кінці зустрічі гості та виступаючі обмінялися своїми враженнями про побачене і почуте за чашкою чаю з солодощами. 

 

Подобається це:

%d блогерам подобається це: