• Головна
  • Новини
  • Новини
  • 30 травня 2019 року для підопічних Шевченківського терцентра відбувся святковий захід

30 травня 2019 року для підопічних Шевченківського терцентра відбувся святковий захід

Вчитися ніколи не пізно!

30 травня 2019 року для підопічних відділення денного перебування Шевченківського територіального центра надання соціальних послуг міста Харкова відбувся святковий захід з приводу закриття навчального 2018-2019 року в «Університеті III віку»

Основна мета проекту «Університет третього віку» – це реалізація принципу навчання людей старшого віку впродовж усього життя та підтримка фізичних, психологічних та соціальних здібностей. Навчання для студентів є абсолютно безкоштовним, оскільки це соціальний проект. В рамках проекту студентам запропоновано широку та різноманітну програму навчання. Навчання людей похилого віку відбувається без застосування формальної перевірки отриманих знань та вмінь. Заняття проводять волонтери – люди з великим життєвим досвідом, знаннями та освітою. Це всі, хто виявили бажання та є фахівцями в областях, якими цікавляться наші слухачі. Така форма соціалізації пенсіонерів повертає їх до активного способу життя і дозволяє забути про старість. Університет третього віку покликаний показати та довести, що активне життя – найдієвіший засіб від старості з нині існуючих.

Для присутніх в залі відбувся святковий концерт за участю клубу активного довголіття “Афродіта”, була представлена виставка робот наших підопічних. Закінчився захід дружнім чаюванням з солодощами.

З роками у людей знижується самооцінка, втрачається сенс життя, зв’язки з родичами та близькими слабшають, тому виникає така собі егоцентрична потреба. За допомогою навчання старші люди переконуються у власній значущості. Досягнення у навчанні додають упевненості в собі. Тому чекаємо наших студентів у наступному 2019-2020 р. учбовому році!

захід, клуб активного довголіття, Терцентри, Університет третього віку, Шевченківський терцентр