Захід з нагоди Дня хрещення Київської Русі у Основ’янському терцентрі

|

СКАРБИ ДУХОВНОСТІ

Щороку, 28 липня в Україні відзначається православне свято – День хрещення Київської Русі. Безперечно, це була подія надзвичайної історичної ваги. З нагоди цього визначного свята співробітники відділення денного перебування територіального центру надання соціальних послуг Основ’янського району, за підтримки КП «Центральна бібліотека», розкрили відвідувачам цікаві сторінки української історії та культури, нагадали, що хрещення Русі пов’язують з ім’ям князя Володимира Великого – видатного державного та політичного діяча.

Відвідувачі із захопленням слухали про запровадження християнства, про історію хрещення Київської Русі, про часи князівства великого реформатора Володимира. Працівники відділення наголосили, що саме християнство зосередило під своєю егідою писемність, літературу, мистецтво, архітектуру, почало визначати духовний поступ суспільства.

У фіналі зустрічі учасники заходу переглянули документальний фільм, присвячений хрещенню Русі та Володимиру Великому, в якому детально показана постать великого князя київського та його історичне рішення – прийняття християнства.

 

Подобається це:

%d блогерам подобається це: