• Головна
  • Новини
  • Новини
  • Підопічні денного перебування Основ’янського терцентра відвідали музей театральних ляльок

Підопічні денного перебування Основ’янського терцентра відвідали музей театральних ляльок

Ляльковий дім 

Одним із найцікавіших місць, яке варто відвідати в Харкові, є Музей театральних ляльок при Харківському державному академічному театрі ляльок імені Віктора Афанасьєва. Саме тому 10 липня 2019 року підопічні відділення денного перебування територіального центра надання соціальних послуг Основ’янського району міста Харкова зустрілися в центральному районі міста, щоб відвідати музей та зануритись у світ театральних ляльок.

Експозиційну колекцію музею складають унікальніші експонати, раритети з багатьох країн світу, антикварні моделі та звичайні ляльки з тяжкими долями. Екскурсантів здивувала колекція музею, яка нараховує декілька тисяч експонатів, самих різних: веселих та сумних, молодих та старих, добрих та злих. Особливо вразило те, що ляльки, які походять з тієї чи іншої країни, зовні схожі на мешканців цих держав. З цікавістю відвідувачі роздивлялися французького Полішинеля, італійського Арлекіна.

Розповідь екскурсовода  торкнулася  художників Харківського театру ляльок: І. Борисова, О.Щеглов – ляльки у їх виконанні зберігаються в театрі і донині.

Незабутні емоції залишились після відвідин Музею театральних ляльок, адже усі експонати різні, всі вони  мають свою історію, своє життя, всі вони індивідуальні і в цьому схожі на людей.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: