• Головна
  • Новини
  • Підопічні денного перебування Шевченківского терцентра відвідали Ботанічний сад ХНУ ім. В. Н. Каразіна

Підопічні денного перебування Шевченківского терцентра відвідали Ботанічний сад ХНУ ім. В. Н. Каразіна

|

Дивовижний світ природи

5 липня 2019 року підопічні відділення денного перебування Шевченківського територіального центру надання соціальних послуг міста Харкова відвідали Ботанічний сад Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна.

Ботанічний сад Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна є об’єктом природно-заповідного фонду. Це дуже красиве, з естетичної, і корисне, з пізнавальної точки зору, місце нашого міста. Адже люди в усі часи тягнулися до природи. Більш того, багато хто з нас отримує повноцінний відпочинок виключно на лоні природи. Сад був заснований в 1804 році. Загальна площа ботанічного саду складає 41,9 га. Поділяється територія на два майданчики — Нову (Саржин Яр, вул. Отакара Яроша, 24) і Стару (вул. Клочківська, 52). Площа Старого майданчика становить 5,1 га, а площа Нового – 36,8 га.

Кількість дерев і кущів в Ботанічному саду перевищує 2000 видів. Тут можна знайти як місцеві, так і досить рідкісні, екзотичні зразки, а також придбати посадкові матеріали високої якості й отримати грамотну консультацію ландшафтного дизайнера.

Екскурсія вийшла барвистою і пізнавальною. Колекція дерев і рослин, зібраних з різних куточків планети, унікальна. Відвідування цього оазису посеред мегаполіса навряд чи когось залишить байдужим. І підопічні не стали винятком і готові не один раз повторити екскурсію в Ботанічний сад, щоб помилуватися мінливою красою природи та насолодитися тишею і спокоєм.

Завітайте до Ботанічного саду і ви не пожалкуєте!

Подобається це:

%d блогерам подобається це: