• Головна
  • Новини
  • Підопічні Шевченківського терцентра відвідали майстерню скульптора Валерія Пирогова

Підопічні Шевченківського терцентра відвідали майстерню скульптора Валерія Пирогова

|

Творча майстерня з неповторною атмосферою

9 липня 2019 року підопічні відділення денного перебування Шевченківського територіального центру надання соціальних послуг міста Харкова відвідали творчу майстерню скульптора Валерія Пирогова.

Творчість Валерія Пирогова добре відома всім, хто хоч трохи цікавиться мистецтвом. Його роботи виконані у різних техніках, від бронзового литва до гіпсу, і навіть, дерева. У кожного творіння цього майстра своя історія. Можна взагалі вважати, що його скульптури — це справжня література, «застигла» в металі або «відредагована» з дерева. Одна з найвідоміших робіт майстра має назву: «Оптиміст і песиміст». «Щаслива» скульптура Валерія Пирогова «Зустріч»: закохана парочка обіймається, стоячи під однією парасолькою. Персональна виставка майстра під назвою «Човен буття» — це взагалі цілий роман про людське щастя. Вона оповідає про те, що «життя пройти — не поле перейти». Але, переконує скульптор, жити не сумно і не страшно — це, навпаки, ну дуже захоплююча спільна пригода — подорож!

Роботи скульптора Валерія Пирогова вразили підопічних блискучою технікою відтворення та різноманітністю образів. А також майстер розповів історію створення майже кожної скульптури. Відвідувачі мали можливість зануритися у творчий процес скульптора, подивитися роботи автора та доторкнутися до них.

Відвідайте творчу майстерню Валерія Пирогова і ви не пошкодуєте!

Подобається це:

%d блогерам подобається це: