• Головна
  • Новини
  • Стан виробничого травматизму в Московському районі м. Харкова

Стан виробничого травматизму в Московському районі м. Харкова

|

Протягом I півріччя 2019 року на підприємствах Московського району зареєстровано 2 нещасних випадки, пов’язаних з виробництвом, що на 3 випадки менше, ніж у відповідному періоді минулого року. Нещасні випадки стались з працівниками Харківської обласної організації профспілки працівників соціальної сфери України та ПП «Охоронне агенство «Інекс».

Станом на 01.07.2019р. групових та смертельних нещасних випадків, пов’язаних з виробництвом, а також професійних захворювань у районі не зафіксовано. 

Аналіз випадків виробничого травматизму показав, що основними причинами нещасних випадків є травмування внаслідок протиправних дій інших осіб та інші психофізіологічні причини, супутні причини – особиста необережність потерпілого.

Звертаємо увагу працівників на необхідність бути максимально уважними під час пересування за виробничою необхідністю територією підприємства та поза нею, виконувати усі вимоги інструкцій з охорони праці.

Роботодавцям, в свою чергу, нагадуємо про їх обов’язок щодо створення для кожного працівника здорових і безпечних умов праці.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: