• Головна
  • Новини
  • Управління праці та соціального захисту населення адміністрації Холодногірського району звертається до роботодавців

Управління праці та соціального захисту населення адміністрації Холодногірського району звертається до роботодавців

|

Шановні роботодавці Холодногірського району м. Харкова!

Протягом І півріччя 2019  року на  підприємствах Холодногірського району зареєстровано 17 нещасних випадків на виробництві, з яких 8 визнано страховими, 4 випадки знаходяться у стадії  розслідування (Харківська дирекція УДППЗ «Укрпошта», КП «Харківський метрополітен», ВП «Локомотивне депо Кременчук» Регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця», ВП «Куп’янська дистанція електропостачання» Регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця», ТОВ «Северський-2», Управління поліції охорони в Харківській області Департаменту поліції охорони Національної поліції України, ТОВ «Промметсплав»). Головними причинами нещасних випадків, пов’язаних з виробництвом, за матеріалами розслідування було невиконання посадових обов’язків та вимог інструкцій з охорони праці.

Оперативним моніторингом щодо стану охорони праці в районі за І півріччя 2019 року охоплено 293 підприємства, організації та установи. На цих підприємствах протягом звітного періоду чисельність посадових осіб, які пройшли навчання з питань охорони праці, складає 926 осіб (98,5 % від запланованого), чисельність  робітників, які пройшли навчання з питань охорони праці, складає 3955 осіб (100 % від запланованого), медичні огляди пройшли 5804 працівники певних категорій (100 % від запланованого).

За результатами аналізу інформації щодо виконання  Комплексних заходів щодо досягнення встановлених нормативів безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, підвищення існуючого рівня охорони праці, запобігання випадкам виробничого травматизму, професійних захворювань, аваріям і пожежам  встановлено, що на здійснення 1021 заходу з охорони праці підприємствами витрачено 17291,03 тис. грн. Витрати на одного працюючого становили
609,26 грн.

Кількість робочих місць, які підлягають атестації за умовами праці,  склала  2804 одиниці, а кількість атестованих робочих місць – 2803 одиниць. Таким чином, станом на 15.07.2019 на 1 підприємстві не атестовано 1 робоче місце. Питома вага атестованих робочих місць до потрібного становить  99,96 %.

Звертаємо увагу  керівників підприємств, установ та організацій  всіх форм власності та господарювання, що у відповідності до ст. 44 Закону України «Про охорону праці» за порушення законодавства про охорону праці передбачено дисциплінарну, адміністративну, матеріальну та кримінальну відповідальність.

 

Подобається це:

%d блогерам подобається це: