У Московському терцентрі привітали ювіляра

|

Вітаємо з 90 – річчям!

Колектив територіального центру Московського району міста Харкова привітав з 90 – річчям Андрус Зінаїду Олександрівну, підопічну відділення соціальної допомоги вдома.

Такий ювілей – дуже важлива і значима подія, і далеко не кожному судилося зустріти настільки поважний вік. Адже, і в 90, Зінаїда Олександрівна зберегла любов до життя і поділилася секретом свого довголіття. А життєвий шлях був нелегкий: і війну, і голод і розруху – все прийшлося витримати та пережити. Чимало горя вона побачила на своєму віці.  

Проте, оптимізм та любов до життя, не зламали віру у майбутнє. З 17 років Зінаїда Олександрівна працювала на швейному підприємстві. За 47 років трудового стажу має чимало грамот та подяк. У 1982 році була нагороджена путівкою на морський круїз по Європі на теплоході «Білорусь» та побувала в Чехословакії, Греції, Турції, Марокко, Мальті, Іспанії, тощо.

Понад 13 років Зінаїда Олександрівна знаходиться на обслуговуванні у територіальному центрі. І всі 13 років отримує послуги від соціального робітника Макєєвої Олени Юріївни.

Директор територіального центру, Яценко Тетяна Вікторівна, привітала ювіляршу та побажала, щоб здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не припинялися, а близькі люди радували своєю турботою та увагою. Нехай кожен день дарує радість і позитивні емоції, адже це і є запорука довголіття!

                                                        

                                                        

Like this:

%d bloggers like this: