• Головна
  • Новини
  • У Основ’янському терцентрі відбулась лекція про здорове харчування

У Основ’янському терцентрі відбулась лекція про здорове харчування

|

ФРУКТОВО – ОВОЧЕВИЙ СКАРБ

Основа здоров’я та гарного самопочуття – це здорова, корисна їжа. Саме з овочів та фруктів наш організм черпає необхідні мінерали та  вітаміни, а також мікроелементи, які відіграють важливу роль в функціонуванні всіх органів та систем. У розпалі літа, коли магазини переповнені різномаїттям овочів та фруктів, відвідувачі відділення денного перебування територіального центру надання соціальних послуг Основ’янського району міста Харкова, ділилися знаннями про корисні властивості їжі рослинного походження, які необхідно знати при правильному, здоровому харчуванні.

Підопічні відділення дізналися, що овочі, фрукти та ягоди поділяють на групи за кольорами, це більш зручно для сприйняття, а також обумовлено тим, що плоди схожих кольорів доповнюють один одного або володіють однаковими властивостями, оскільки їх склад включає однакові мікроелементи, наприклад «червоні»: помідори, редис, буряк – усі багаті на лікопен (зменшує холестерин), антоціани (уповільнюють зростання ракових клітин).

І у фіналі зустрічі відвідувачам було запропоновано скуштувати овочі та фрукти, але не у звичному для них вигляді, а у вигляді смузі. Адже смузі – це напій, приготований в блендері зі свіжих овочів та фруктів, корисне блюдо, яке не викликає тяжкості у шлунку і живить наш організм денною нормою вітамінів та мінералів.

Знаючи корисні властивості фруктів, ягід і овочів, можна значно поліпшити якість свого життя і зберегти здоров’я. Але в будь-якому випадку дуже важливо прислухатися і до рекомендацій лікарів. Найкращий результат буде тільки при грамотному поєднанні медицини та дарів природи.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: