У Шевченківському терцентрі відбулася лекція до Міжнародного Дня Дружби

|

 

Міжнародний День Дружби!

          30 липня 2019 року для підопічних відділення денного перебування Шевченківського територіального центра надання соціальних послуг міста Харкова відбулася лекція з психологом до Міжнародного Дня Дружби. 

          30 липня відзначається тепле та яскраве свято Міжнародний День Дружби. Ця дата була заснована Генеральною асамблеєю ООН на 65-й сесії, що відбулася 27-го квітня 2011-го року.

          Дружба – безкорисливі особисті взаємовідносини між людьми, засновані на любові, довірі, щирості, взаємних симпатіях, загальних інтересах і захопленнях. Дружба є найважливішим елементом як взаєморозуміння, так і гарних, добросусідських відносин. Люди, всі такі різні, у них можуть бути зовсім своєрідні погляди на одні й ті ж речі, різна культура, різні підходи у вирішенні тих чи інших питань, але не маючи дружби між собою, вони починають наражати на небезпеку не тільки оточуючих людей, але також і самих себе.

          На лекції були обговорені аспекти дружніх відносин між людьми, поняття «дружба», умови та основні правила розвитку дружби, та фактори що заважають дружнім стосункам. Однією з важливіших складових дружніх відносин є вміння радіти успіхам інших і своїм. Учасники бесіди на практиці удосконалювали вміння робити компліменти, хвалити себе і один одного. Наприкінці лекції, День Дружби, підопічні відмітили чаюванням і побажаннями всім присутнім радості і міцної дружби!

          Територіальний центр вітає усіх з Міжнародним днем дружби!

 

Подобається це:

%d блогерам подобається це: