• Головна
  • Новини
  • Цікаві екскурсії для підопічних Слобідського терцентра

Цікаві екскурсії для підопічних Слобідського терцентра

|

ЦІКАВІ ЕКСКУРСІЇ

21 червня підопічні відділення денного перебування терцентра Слобідського району відвідали храми розташовані недалеко від Харкова, а саме:

  • Свято-Покровський храм у селищі Безлюдівка,
  • Свято-Димитріївський храм в селищі Васищеве,
  • Свято-Борисо-Глебський жіночий монастир в селі Водяне Зміївського району.

Відвідування храму – це звернення до Бога, молитви про живих й про покійних. В храмі Господь захищає вірян, дає їм сили й вчить. Адже богослужіння – це справжнє осягнення Божої любові, слова й його чудотворних діяннь.

22 червня робітники Слобідського терцентра в супроводі досвідченого екскурсовода вирушили на екскурсію до Полтави, слухаючи цікаву розповідь про визначні пам’ятки тих місць, які проїжджали. Місто вразило екскурсантів своєю красою та кількістю пам’яток, але спочатку вони поїхали в Диканьку, зупинившись біля тріумфальної арки, яка асоціюється з цим селом. Унікальність її полягає в тому, що це єдиний пам’ятник в Україні, присвячений перемозі у Вітчизняній війні 1812 року.

Наступною, оглядачі відвідали Троїцьку церкву, яка приваблює тим, що тут часто бував М. В. Гоголь. За легендою саме в Троїцькій церкві бував свого часу коваль Вакула – один з головних героїв твору М. В. Гоголя «Ніч перед Різдвом».

Далі відвідали музей історії Полтавської Битви, який знаходиться безпосередньо на полі, де проходила та сама битва та здійснили оглядову екскурсія по Полтаві: Кругла площа, Пам’ятник слави, пам’ятник Марусі Чурай, Біла Альтанка, пам’ятник Полтавській галушці та багато іншого. З яскравими враженнями та чудовим настроєм учасники екскурсії повернулися до Харкова.

24 червня підопічні терцентру побували в Сковородинівці, в музеї Григорія Савича Сковороди. Літературно-меморіальний музей Г.С.Сковороди розташований в колишній садибі поміщиків Ковалевських. У затишному, добре розпланованому і підтримуваному в ідеальному стані парку збереглися пам’ятні місця, пов’язані з великим мислителем. Недалеко від садибного будинку, в сквері, знаходиться могила Г.С.Сковороди. На стилізованому під придорожній камінь надгробку викарбувана лаконічна авторська епітафія філософа: «Світ ловив мене, але не спіймав». Біля входу в сквер встановлено скромний пам’ятник Г.С.Сковороді. Це дивовижне місце, де можна провести кілька годин не тільки відвідавши музей, але й прогулявшись по великому доглянутому парку. Повітря, тиша, спокій – тут все налаштовує на неспішної споглядальності. Підопічні отримали колосальний заряд сил.

Адміністрація та підопічні терцентру дякують народному депутату України Віталію Хомутиннику та його команді за таки дивовижні подарунки.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: