• Головна
  • Новини
  • В Холодногірському районі м. Харкова проведено інформування громадян щодо негативного впливу скритої заробітної плати та «тіньової» зайнятості

В Холодногірському районі м. Харкова проведено інформування громадян щодо негативного впливу скритої заробітної плати та «тіньової» зайнятості

|

В Холодногірському районі м. Харкова проведено інформування громадян щодо негативного впливу скритої заробітної плати та «тіньової» зайнятості, а також з питань безпечної життєдіяльності населення.

14 серпня 2019 року на території Вокзалу Станції Харків-Пасажирський фахівцями відділу з питань соціально-трудових відносин та відділу з питань охорони праці та невиробничого травматизму Управління праці та соціального захисту населення адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради проведено інформування громадян у форматі флешмобу щодо негативного впливу скритої заробітної плати та «тіньової» зайнятості, а також з питань безпечної життєдіяльності населення.

З метою інформування населення було розповсюджено близько 200 розроблених спеціалістами Управління, буклетів та пам’яток щодо переваг офіційного працевлаштування; негативних наслідків «тіньової» зайнятості; мінімальних державних гарантій в сфері оплати праці; виплати заробітної плати; а також з питань безпечної життєдіяльності населення, зокрема щодо рекомендацій як врятуватися від спеки, поведінки під час пожежі у транспорті та надання першої допомоги при опіках, правил поводження з газом.

При спілкуванні з громадянами наголошено на важливості офіційного працевлаштування, адже працюючи нелегально людина сама позбавляє себе права на соціальний захист та передбачені трудовим законодавством гарантії, а також ставить під загрозу своє майбутнє.

Також наголошено на необхідності дотримання елементарних правил безпеки як в побуті, так і в громадських місцях, що дасть можливість зберегти життя та здоров’я.

 

Подобається це:

%d блогерам подобається це: