• Головна
  • Новини
  • Підопічні Шевченківського терцентра відвідали Музей історії та залізничної техніки Південної залізниці

Підопічні Шевченківського терцентра відвідали Музей історії та залізничної техніки Південної залізниці

|

Для тих, хто цікавиться технікою!

7 серпня 2019 року підопічні відділення денного перебування Шевченківського територіального центру надання соціальних послуг міста Харкова відвідали Музей історії та залізничної техніки Південної залізниці.

Музей    історії   та     залізничної     техніки     Південної     залізниці    відкрився    7 липня 2014 року,  на території колишньої станції Харків-Товарний, поблизу головного залізничного вокзалу магістралі Харків-пасажирський, відразу за Північним терміналом. Експозиція музею розміщена у трьох залах. Перший зал присвячений службі колії і споруд, у другому залі підопічним розповідали про службу тяги і рухомого складу, у третьому залі відвідувачі познайомилися зі службою руху. Також на відкритому майданчику перебувала раритетна техніка, яка експлуатувалася в різні періоди розвитку магістралі.

Підопічні із задоволенням ознайомилися з експонатами музею. Дуже цікаво було і в залах музею і на відкритому майданчику. Із захопленням вони розглядали паровози, тепловози, електровози, раритетну техніку, металеву шпалу початку ХХ століття, дерев’яну рейкову накладку і велодрезину, на якій пересувалися жандарми, здійснюючи огляд території, пристосування для сигналів і зв’язку. Підопічні  дізналися про роботу електрожезлової системи, побачили реконструкцію кабінету інженера вищої ланки, ознайомилися з унікальною колекцією харківського моделіста Федорова Б. С., в якій всі моделі і макет цієї колекції виготовлені автором вручну.

Відвідувачі зробили цікаві фото на згадку. А після відвідування музею завітали до невеличкого кафе. Роль офіціанта в цьому кафе виконує мініатюрний потяг. Це незвичайно і цікаво. Підопічні були у захваті.

dav
dav
dav
dav
sdr
dav
dav

Подобається це:

%d блогерам подобається це: