• Головна
  • Новини
  • Підопічні Шевченківського терцентру відвідали Харківський Дельфінарій

Підопічні Шевченківського терцентру відвідали Харківський Дельфінарій

|

Видовищне шоу!

14 серпня 2019 року підопічні відділення денного перебування Шевченківського територіального центру надання соціальних послуг міста Харкова відвідали Харківський Дельфінарій «Немо».

У самому центрі міста Харкова, в парку Шевченка розташований Дельфінарій «Немо», який вже давно полюбився харків’янам і гостям міста. Дельфінарій видно в парку здалеку по його яскравому і привабливому дизайну.

На початку вистави глядачів радували морські котики показуючи акробатичні та артистичні номери. Потім з’явилися білі кити (білухи), вони дуже красиві. При довжині п’ять метрів і вазі в тонну вони дуже швидко вистрибували за м’ячиками, а звуть їх Пломбір і Снєжка. А після, звичайно, з’явилися артисти-дельфіни. Вони теж вистрибували з басейну, щоб дотягнутися до підвішених м’ячиків, стрибали в підвішені кільця, пливли з м’ячиком на носі. Але саме зворушливе у всьому цьому був танець дельфінів, вони, дійсно, як ніби танцювали по парах, обійнявшись і цілуючись, під дуже красиву повільну музику. В кінці дельфіни на швидкості прокотили по басейну своїх тренерів, це теж було видовищно.

З вистави підопічні терцентру пішли з позитивними емоціями та масою вражень. Висловлюємо подяку тренерам-вихователям за їх працю.

Like this:

%d bloggers like this: