• Головна
  • Новини
  • Підопічні Шевченківського терцентру відвідали Харківський Дельфінарій

Підопічні Шевченківського терцентру відвідали Харківський Дельфінарій

Видовищне шоу!

14 серпня 2019 року підопічні відділення денного перебування Шевченківського територіального центру надання соціальних послуг міста Харкова відвідали Харківський Дельфінарій «Немо».

У самому центрі міста Харкова, в парку Шевченка розташований Дельфінарій «Немо», який вже давно полюбився харків’янам і гостям міста. Дельфінарій видно в парку здалеку по його яскравому і привабливому дизайну.

На початку вистави глядачів радували морські котики показуючи акробатичні та артистичні номери. Потім з’явилися білі кити (білухи), вони дуже красиві. При довжині п’ять метрів і вазі в тонну вони дуже швидко вистрибували за м’ячиками, а звуть їх Пломбір і Снєжка. А після, звичайно, з’явилися артисти-дельфіни. Вони теж вистрибували з басейну, щоб дотягнутися до підвішених м’ячиків, стрибали в підвішені кільця, пливли з м’ячиком на носі. Але саме зворушливе у всьому цьому був танець дельфінів, вони, дійсно, як ніби танцювали по парах, обійнявшись і цілуючись, під дуже красиву повільну музику. В кінці дельфіни на швидкості прокотили по басейну своїх тренерів, це теж було видовищно.

З вистави підопічні терцентру пішли з позитивними емоціями та масою вражень. Висловлюємо подяку тренерам-вихователям за їх працю.

«Немо», Дельфінарій, Шевченківський терцентр