• Головна
  • Новини
  • Родинний фестиваль “Фреш” запрошує харків’ян до участі у конкурсі відео

Родинний фестиваль “Фреш” запрошує харків’ян до участі у конкурсі відео

|

Родинний фестиваль “Фреш” запрошує харків’ян до участі у конкурсі відео

Масштабний соціальний проект під гаслом “Свіжі емоції для всієї родини!” триватиме у Харкові до початку листопада. Ініціатором цього проекту є харківська громадська організація “Майбутні генії”, яка вже четвертий рік організовує цікаві заходи, спрямовані на підтримку родинних цінностей у громаді.

“Ми прагнемо сформувати позитивний імідж сучасної сім’ї, привернути увагу до унікальних особливостей, традицій, що об’єднують кожну сім’ю. Формат фестивалю створить можливість для харків’ян обмінятися цікавим позитивним досвідом проведення вільного часу разом із сім’єю” – так визначають головну ідею фестивалю її організатори.

Цього року проект “Фреш” став одним із переможців конкурсу інноваційно-інвестиційних та іміджевих проектів Харківської міської ради. До програми родинного фестивалю увійшли:

• Відеобатл “Унікальні сім’ї Харківщини” з цінними подарунками для тих, хто любить знімати відео.
• Конкурс малюнків “Сімейний скарб” для тих, хто особливо бачить навколишній світ.
• Конкурс ТОП-10 унікальних родин Харківщини, для сімей з родзинкою.• А також “Грандіозний фреш” – унікальний захід наприкінці фестивалю з розвагами для всієї родини на приємній локації у центрі міста – БК НТУ “ХПІ”.

Вже зараз кожен, хто мріє стати відомим та уявляє своє життя без коротких відео історій, може взяти участь у відеобатлі “Унікальні сім’ї Харківщини”. Для цього потрібно до 14 жовтня заповнити заявку та зареєструвати своє відео (не більше 90 секунд) на сайті: https://mgen.com.ua// Переможців буде визначено за результатами голосування в YouTube та результатами оцінки журі у двох вікових категоріях. Автори найкращих робіт отримають унікальні кубки та призи від спонсорів під час “Грандіозного фрешу” 2 листопада 2019 року.

Всі подробиці про фестиваль та участь у конкурсах на сайті https://mgen.com.ua// та на сторінках фестивалю у соціальних мережах:
https://www.instagram.com/my.fresh.fest/
https://www.facebook.com/bydyshiegenii/
https://tinyurl.com/yyh8f39g

Хештег заходу: #myfreshfest2019

Like this:

%d bloggers like this: