• Головна
  • Новини
  • У терцентрі Слобідського району привітали підопічну з 90 – річчям

У терцентрі Слобідського району привітали підопічну з 90 – річчям

|

90 років буває раз у житті

У терцентрі Слобідського району привітали з 90 – річчям підопічну відділення денного перебування Скрипнікову Серафиму Степанівну.Такий ювілей – дуже важлива та значуща подія, адже не кожному надається така змога – зустріти настільки поважний вік у доброму здоров’ї та гарному гуморі. У тецентрі заздалегідь готувалися до цього ювілею, адже Серафима Степанівна стала «душею» серед підопічних відділення.

Народилася вона у 1929 році в Росії, а через декілька років сім’я переїхала на Харківщину у пошуках найкращої долі. Та не судилося, згодом почалася війна. Батько загинув на фронті, а мати залишилася з трьома дітьми, старшою з них була мала Серафима. З 11 рочків маленька Сима ходила за коровами та телятами на фермі, заробляла та годувала маленьких братів, бо матуся злягла і дуже хворіла. Тяжке та трудове дитинство дісталося їй, попри це, Сима завжди гарно вчилася, багато читала, а почерк дуже каліграфічний і красивий залишився і дотепер. Кожна дівчинка мріє зустріти свою найкращу долю. Мрії перетворилися на життя. Серафима зустріла хлопця і він став її чоловіком та забрав її до Харкова. Так Серафима Степанівна стала працювати поряд з коханим на заводі ім. Малишева, де пропрацювала все життя.

І де б вона не жила і працювала, завжди співала і розказувала гуморески. Співала в ансамблі « Калина» Слобідського району, в ансамблі заводу, тепер співає в ансамблі «Веснянка» відділення денного перебування.

Всі підопічні завжди з нетерпінням чекають на виступ Серафими Степанівни. Пісня «Я козачка твоя» стала візиткою співачки, а гуморески в її виконанні завжди викликають непідробний сміх.

У день вітання на честь ювілярки було сказано багато теплих побажань. Директор висловила свою повагу, нагородивши Серафиму Степанівну почесною грамотою та квітами, а хор проспівав «Многая літа».

 

Подобається це:

%d блогерам подобається це: