Харків загадковий і прекрасний

|

Підопічні відділення денного перебування терцентру Холодногірського району ретельно готуються до участі у брейн-рингу серед клубів активного довголіття територіальних центрів надання соціальних послуг міста Харкова.

Участь підопічних відділення в інтелектуальній грі, яка в цьому році присвячена 365-річчю Харкова, стала серйозним стимулом до саморозвитку, до вивчення історії рідного міста. Для бажаючих поглибити свої знання з історії Харкова були організовані та проведені цікаві екскурсії по старовинним вулицям міста, по оновленому саду Шевченка, де лунали розповіді про видатних харків’ян: філософа Григорія Сковороду, письменників Григорія Квітку-Основ’яненка, Остапа Вишню, співачку Клавдію Шульженко, акторів Леоніда Бикова і Марка Бернеса, науковців Дмитра Барабашова, Миколу Бекетова, Іллю Мечникова та інших.

Завдяки позитивному впливові пішохідні екскурсії по історичним містам Харкова, які пронизані невимушеним дружнім спілкуванням, є не лише засобом самоосвіти, але й активною формою відпочинку, яка підвищує настрій та надає бадьорість і відчуття гордості що ми живемо в такому красивому місті.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: