• Головна
  • Новини
  • Інформаційно – роз’яснювальна робота з мешканцями Київського району м. Харкова

Інформаційно – роз’яснювальна робота з мешканцями Київського району м. Харкова

|

«Невиробничий травматизм та Закон про працю «для усіх»», під таким гаслом 02.08.2019 спеціалістами відділу праці та зайнятості населення Адміністрації Київського району разом зі спеціалістами відділу з питань охорони праці та невиробничого травматизму Управління праці та соціального захисту населення Адміністрації Київського району проведено інформаційно – роз’яснювальний флешмоб серед мешканців району.

З мешканцям селища Жуковського проводились бесіди стосовно їх знань по реалізації прав та можливостей у світі праці. Проінформовано населення щодо симптомів отруєння чадним газом, що необхідно робити якщо відчули запах газу, щодо домедичної допомоги при нещасних випадках, про необхідність «дивитись під ноги». Нагадали про сезонну небезпеку отруєння грибами. 

Під час бесід було підвищено рівень обізнаності громадян, які усвідомлювали: небезпека життя та здоров’я людини залежить саме від ії освіченості. Доведено населенню, якщо отримувати зарплату «в конверті», то це призведе до позбавлення соціальних гарантій, належних умов праці  та відсутності страхового стажу, а при досягненні пенсійного віку не буде права на реальну трудову пенсію.

В ході проведення інформаційно – роз’яснювальної роботи на дошках оголошень дільниць КП «Жилкомсервіс» було розміщено друковані листівки, щодо переваг офіційного працевлаштування, в тому числі, праці неповнолітніх, листівки: «Вбережіть себе від отруєння грибами», «Домедична допомога при нещасних випадках», «Дивись під ноги», «Що необхідно робити якщо ви відчули запах газу».

Like this:

%d bloggers like this: