• Головна
  • Новини
  • Засідання Координаційної ради з питань реалізації державної політики щодо попередження наркоманії

Засідання Координаційної ради з питань реалізації державної політики щодо попередження наркоманії

|

Засідання Координаційної ради з питань реалізації державної політики щодо попередження наркоманії

19 вересня 2019 року в малій залі Виконавчого комітету Харківської міської ради (площа Конституції,7, 2 поверх) відбудеться відкрите засідання Координаційної ради з питань реалізації державної політики щодо попередження наркоманії

В роботі  Координаційної ради беруть участь керівники Департаменту праці та соціальної політики, Департаменту освіти, Департаменту охорони здоров’я, Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту, Департаменту служб у справах дітей, Юридичного департаменту, керівники та фахівці підрозділів Головного управління Національної поліції, які відповідають за вказаний напрямок роботи, керівники та представники громадських об’єднань соціальної спрямованості, які опікуються допомогою, підтримкою, реабілітацією та ресоціалізацією наркозалежних.

В порядку денному роботи Координаційної ради:  «Презентація чат-боту для блокування інтернет-наркокрамниць».

На засіданні також будуть розглянуті питання стосовно напрямків та основних завдань Комплексної програми з протидії поширенню наркоманії та зменшення шкоди від вживання психоактивних речовин у м. Харкові «Чисте місто» на 2019-2020 роки; просвітницької виховної роботи в навчальних закладах міста Харкова щодо профілактики та попередження негативних явищ в молодіжному середовищі; результати напрацювань громадських організацій-партнерів міського соціального проекту «Єдина соціальна мережа» щодо популяризації здорового способу життя та профілактики негативних явищ.

Вестиме нараду заступник міського голови з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення С.О. Горбунова-Рубан.

Початок роботи засідання о  12-00.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: