• Головна
  • Новини
  • Лекція-семінар з охорони праці на тему: «Цивільний захист» для підопічних Шевченківського терцентру

Лекція-семінар з охорони праці на тему: «Цивільний захист» для підопічних Шевченківського терцентру

|

Цивільний захист

17 вересня 2019 року для працівників тер центру та підопічних відділення денного перебування Шевченківського територіального центра надання соціальних послуг міста Харкова пройшла лекція-семінар інженера з охорони праці на тему: «Цивільний захист»

Працівниками та підопічними була прослухана лекція на тему: «Цивільний захист», яка є важливою функцією держави, спрямованою на захист

населення, територій, навколишнього середовища та майна від надзвичайних ситуацій шляхом запобігання таким ситуаціям, ліквідації їх наслідків і надання допомоги постраждалим у мирний час та в особливий період.

Інженер з охорони праці Упатов В.І. ознайомив слухачів з основним документом цивільного захисту – це « Кодекс цивільного захисту України». В цьому документі відображені задачі та питання комплектування органів управління та сил цивільного захисту, повноваження органів виконавчої влади й органів місцевого самоврядування, питання організації робіт по реагуванню на надзвичайні ситуації та ліквідацію їх наслідків, а також питання прав та обов’язків громадян сфери цивільного захисту.

Лекція була цікава, і підопічні й працівники були уважними слухачами, задавали питання та отримували вичерпні відповіді. Адміністрація і підопічні вдячні лектору Упатову В.І. за пізнавальну лекцію.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: