• Головна
  • Новини
  • Лекція-семінар з охорони праці на тему: «Цивільний захист» для підопічних Шевченківського терцентру

Лекція-семінар з охорони праці на тему: «Цивільний захист» для підопічних Шевченківського терцентру

Цивільний захист

17 вересня 2019 року для працівників тер центру та підопічних відділення денного перебування Шевченківського територіального центра надання соціальних послуг міста Харкова пройшла лекція-семінар інженера з охорони праці на тему: «Цивільний захист»

Працівниками та підопічними була прослухана лекція на тему: «Цивільний захист», яка є важливою функцією держави, спрямованою на захист

населення, територій, навколишнього середовища та майна від надзвичайних ситуацій шляхом запобігання таким ситуаціям, ліквідації їх наслідків і надання допомоги постраждалим у мирний час та в особливий період.

Інженер з охорони праці Упатов В.І. ознайомив слухачів з основним документом цивільного захисту – це « Кодекс цивільного захисту України». В цьому документі відображені задачі та питання комплектування органів управління та сил цивільного захисту, повноваження органів виконавчої влади й органів місцевого самоврядування, питання організації робіт по реагуванню на надзвичайні ситуації та ліквідацію їх наслідків, а також питання прав та обов’язків громадян сфери цивільного захисту.

Лекція була цікава, і підопічні й працівники були уважними слухачами, задавали питання та отримували вичерпні відповіді. Адміністрація і підопічні вдячні лектору Упатову В.І. за пізнавальну лекцію.

лекція-семінар, Терцентри, цивільний захист, Шевченківський терцентр