Монетизація пільг стартує з жовтня 2019 року

Постановою Кабінету Міністрів України  від 17.04.2019 №373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» (зі змінами), затверджений Порядок  надання пільг на оплату житлово-комунальних  послуг у грошовій готівковій формі.

Монетизація пільг стартує з жовтня 2019 року.

Монетизація пільг відбуватиметься двома способами:

  • у безготівковій формі шляхом перерахування коштів на обліковий запис пільговика в АТ «Ощадбанк», який буде здійснювати переказ коштів на рахунки управителів, організацій надавачів послуг (без звернення пільговика). Зекономлені кошти за підсумками опалювального періоду будуть перераховані на особистий рахунок пільговика в Ощадбанку;
  • у грошовій готівковій формі, за бажанням пільговика на рахунок уповноваженого банку або АТ «Укрпошта». Для цього пільговику необхідно звернутися з заявою до 15 жовтня   (15 травня) до управління праці та соціального захисту населення адміністрацій районів, для зазначення  виплатних реквізитів.

Громадяни, які отримають кошти у грошовій готівковій формі, повинні щомісяця сплачувати вартість фактично спожитих житлово-комунальних послуг з урахуванням суми пільги.

Управління праці та соціального захисту населення щомісячно направляє списки на підприємства надавачі житлово-комунальних послуг про осіб пільгової категорії які набули чи втратили право на пільги. Тому пільговикам необхідно повідомляти управління у разі зміни місця проживання, змін у складі сім’ї. 

Шановні пільговики!

Для впровадження з 1 жовтня 2019 року монетизації пільг на житлово-комунальні послуги просимо повідомити управління про ваш мобільний телефон для занесення цієї інформації в вашу облікову картку Єдиного державного реєстру осіб, які мають право на пільги.

Бланк заяви на монетизацію пільг

житлово-комунальні послуги, Монетизація пільг, ОЩАДБАНК, Управління праці та соціального захисту населення, Харків