• Головна
  • Новини
  • Урочисте відкриття навчального року в «Університеті III віку» Шевченківського терцентра

Урочисте відкриття навчального року в «Університеті III віку» Шевченківського терцентра

|

Навчатися ніколи не пізно!

13 вересня 2019 року для підопічних відділення денного перебування Шевченківського територіального центра надання соціальних послуг міста Харкова відбулося урочисте відкриття навчального 2019-2020 року в «Університеті III віку»

«Навчатися   ніколи не пізно!» – це гасло 2019-2020 учбового року «Університету ІІІ віку» при територіальному центрі Шевченківського району.

Урочистості розпочалися  танцем «Шкільний вальс». Щирі та теплі вітання прийняли присутні від адміністрації територіального центру. В честь відкриття навчального 2019-2020 учбового року відбувся святковий концерт. Були зачитані гуморески, вірші «Господи, спаси нас и помилуй», «Так годы пролетели незаметно»; прозвучали пісні «Осенняя роса», «Осенняя листва», «Ах, эта красная рябина», «Одинокая гармонь», «Голубая ночь», «Яблоневый вечер», «В старом саду»; виступили танцювальні колективи «Мальва DANCE», та «Фенікс»; презентація сценки літературно – драматичного кружка. В кінці заходу приємним сюрпризом стала скринька з добрими побажаннями, які охоче зачитали гості свята з надією, що слова обов’язково збудуться. Приємно було бачити вогники радості в очах та усміхнені обличчя, підопічних.

Усіх бажаючих похилого віку, які проживають у Шевченківському районі,  які прагнуть отримувати нові знання, брати участь у клубах за інтересами, знайти нових друзів, йти в ногу з  часом, запрошуємо до відділення денного перебування за адресою: пр. Перемоги 77-А, довідки по телефону 725-34-96

Подобається це:

%d блогерам подобається це: