• Головна
  • Новини
  • Урочисте відкриття навчального року в «Університеті III віку» Шевченківського терцентра

Урочисте відкриття навчального року в «Університеті III віку» Шевченківського терцентра

Навчатися ніколи не пізно!

13 вересня 2019 року для підопічних відділення денного перебування Шевченківського територіального центра надання соціальних послуг міста Харкова відбулося урочисте відкриття навчального 2019-2020 року в «Університеті III віку»

«Навчатися   ніколи не пізно!» – це гасло 2019-2020 учбового року «Університету ІІІ віку» при територіальному центрі Шевченківського району.

Урочистості розпочалися  танцем «Шкільний вальс». Щирі та теплі вітання прийняли присутні від адміністрації територіального центру. В честь відкриття навчального 2019-2020 учбового року відбувся святковий концерт. Були зачитані гуморески, вірші «Господи, спаси нас и помилуй», «Так годы пролетели незаметно»; прозвучали пісні «Осенняя роса», «Осенняя листва», «Ах, эта красная рябина», «Одинокая гармонь», «Голубая ночь», «Яблоневый вечер», «В старом саду»; виступили танцювальні колективи «Мальва DANCE», та «Фенікс»; презентація сценки літературно – драматичного кружка. В кінці заходу приємним сюрпризом стала скринька з добрими побажаннями, які охоче зачитали гості свята з надією, що слова обов’язково збудуться. Приємно було бачити вогники радості в очах та усміхнені обличчя, підопічних.

Усіх бажаючих похилого віку, які проживають у Шевченківському районі,  які прагнуть отримувати нові знання, брати участь у клубах за інтересами, знайти нових друзів, йти в ногу з  часом, запрошуємо до відділення денного перебування за адресою: пр. Перемоги 77-А, довідки по телефону 725-34-96

навчальний рік, Терцентри, Університет третього віку, Шевченківський терцентр