• Головна
  • Новини
  • У Московському терцентрі привітали підопічну з 90-річним

У Московському терцентрі привітали підопічну з 90-річним

|

Адміністрація територіального центру Московського району вітає з ювілеєм Тітову Зінаїду Антонівну, якій 27 вересня 2019 року виповнилося 90 років!

Зінаїда Антонівна обслуговується у відділенні соціальної допомоги вдома територіального центру Московського району з 2013 року.

Народилась Зінаїда Антонівна в місті Харкові. Пішла працювати з 14 років. Після закінчення ХЗО працювала на заводі «Серп і Молот», за сумлінну працю неодноразово була нагороджена почесними грамотами. Також була нагороджена медаллю «За сумлінну працю в період ВВВ 1941-1945рр».

Низький уклін Вам за ту складну життєву дорогу, по якій Ви пройшли гідно, будучи учасником історичних подій і працюючи на благо майбутнього покоління. Бажаємо Вам міцного здоров’я, більше радості та задоволень.

З ювілеєм!

Соціальний працівник Галущенко В.В. та соціальний робітник Вишневська Н.М. відділення соціальної допомоги вдома привітали ювіляршу найкращими побажаннями та вручили продуктовий набір від «Фонду робітничої благодійності» м. Берінгерсдорф – Швайг.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: