• Головна
  • Новини
  • Інформаційно -роз’яснювальна робота серед роботодавців та мешканців Київського району, щодо законодавства про працю

Інформаційно -роз’яснювальна робота серед роботодавців та мешканців Київського району, щодо законодавства про працю

|

          «Проінформувати, Попередити, Роз’яснити»

«Проінформувати, Попередити, Роз’яснити» – під таким гаслом у Київському районі продовжується інформування роботодавців та мешканців району, щодо законодавства про працю. Так протягом вересня спеціалістами відділу праці та зайнятості населення Адміністрації Київського району разом зі спеціалістами Управління праці та соціального захисту населення Адміністрації Київського району проводилась інформаційно – роз’яснювальна робота з  питань, що стосується законодавства про працю на підприємствах та серед мешканців району.

25.09.2019 фахівці відділу праці та зайнятості населення відвідали ТОВ «Бавария моторс». Під час спілкування з працівниками підприємства були роздані інформаційні матеріали, а також проводились консультування з питань офіційного працевлаштування та дотримання вимог законодавства з охорони праці. Фахівці нагадали, що за порушення трудового законодавства юридичні та фізичні особи – підприємці несуть адміністративну та фінансову відповідальність. Крім того, за грубе порушення чинного законодавства про працю, встановлено також кримінальну відповідальність.

Також, 25.09.2019 в ході проведення  інформаційно – роз’яснювальної роботи серед мешканців мікрорайону П’ятихатки на дошках оголошень дільниці № 19 КП «Жилкомсервіс» було розміщено друковані листівки, щодо переваг офіційного працевлаштування та недоліків і ризиків роботи в «тіні» та відповідальність за використання незадекларованої праці, інформація щодо симптомів отруєння чадним газом, що необхідно робити якщо відчули запах газу, а також домедичної  допомоги при нещасних випадках, про необхідність «дивитись під ноги». Нагадали про сезонну небезпеку отруєння грибами та інше.

Like this:

%d bloggers like this: